Představení hotelu Nástup, který leží v Krušných horách.. Počet hvězdiček: ****.

Hotel Nástup

Vybavení a služby

Hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích, suitách a apartmá s vlastní koupelnou, WC, TV/sat, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, přípojkou pro PC do hotelové sítě a minibarem. Hosté mohou využít nonstop recepci, restauraci, jídelnu, lobby bar, krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami, fitness a saunu s možností relaxačního posezení a občerstvení se u baru, kulečník, osvětlené tenisové kurty, minigolf, půjčovnu horských kol. Možnost lovu jelení zvěře. Pro zasedání vedení firem, uzavřená obchodní jednání, semináře a podobně lze využít dobře zařízenou a vybavenou zasedací místnost s kapacitou 14 + 8 míst.

Rekreace a služby v okolí

V zimním období je zde možno využít mnoha lyžařských sjezdovek s vleky, a to jak na severním zalesněném úbočí Klínovce, tak na Neklidu u Božího Daru či na svazích hory Fichtelberg na druhé straně hranice. Mnoho značených běžeckých tras je v nedalekém okolí Božího Daru. Naopak v létě si zde na své přijdou především milovníci pěší i cyklistické turistiky. Nedaleko se nacházejí lázně Jáchymov a Karlovy Vary. Zajímavá jsou i historická města jako Klášterec n. Ohří, Kadaň, Chomutov.

Wellness procedury

Pro dokonalou relaxaci a uvolnění máme připraveny procedury, kterými tohoto cíle jistě dosáhneme. Pokud si budete přát, zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie nebo Vás budeme stimulovat barevným světlem tak, že se budete cítit po psychické stránce jako znovuzrození.

Hotel Nástup – kontakt

Adresa: 431 91 Loučná pod Klínovcem 104

Telefon: +420-474 396 120, 474 396 210

Fax: +420-474 396 207

E-mail:    recepce@hotelnastup.cz

Web adresa: www.hotelnastup.cz

Foto